...
امروز جمعه 1 بهمن 1400
9 / 10
از 11 کاربر

تفاوت کوماکس کره و چین

تفاوت آیفون تصویری کوماکس کره و نمونه های چینی :

شرکت کوماکس در سال 1968 در کشور کره جنوبی تاسیس شده است .  این شرکت با هدف تولید تجهیزات سیستم حفاظتی و آیفون تصویری شروع به کار کرد وهم اکنون  با صدور آیفون تصویری خود به بیشتر از 56 کشور دنیا بهترین برند آیفون تصویری در دنیا معرفی شده است .

آیفون تصویری کوماکس دارای مدل های متنوع با کارایی بالا می باشد که متناسب با نیاز روز طراحی شده و یکی از پر مخاطب ترین برند های آیفون تصویری می باشد و این ویژگی ها ، کوماکس را از هر آیفون تصویری دیگری متمایز ساخته است .

مرکز مجاز کوماکس ایران نماینده رسمی آیفون تصویری کوماکس در ایران می باشد . این شرکت از لحاظ حقوقی و قانونی مجاز به فروش و عرضه آیفون تصویری کوماکس چینی نمی باشد اما برای آگاهی شما و حصول اطمینان از کره ای بودن ایفون تصویری خریداری شده نمونه چینی دستگاه را برای مقایسه در زمان کارشناسی و نصب ارائه می کند . متاسفانه نمونه های مشابه ساخت چین کوماکس بسیار بوده که از نظر بسته بندی ، قالب ، شکل ظاهری یکی بودی و حتی نشان تجاری کوماکس و made in korea  را داراست که به صورت غیر قانونی وارد می شود و فاقد استاندارد می باشد .

تفاوت آیفون تصویری کوماکس با نمونه چینی در قطعات داخلی(مانند صفحه نمایشگر، قسمت تغذیه برق ، برد داخلی و ... ) کیفیت صدا و تصویر ، عمر مفید دستگاه ، کارایی دستگاه میباشد .

تفاوت های دیگر کوماکس کره با نمونه های چینی :

وجود برچسب هولوگرام دار ایران کوماکس بر روی تمامی محصولات الزامی است .

 
 

 

داخل جعبه تمامی محصولات اعم از پنل و مانیتور ها بایستی کارت گارانتی ایران کوماکس وجود داشته باشد . دقت فرمائید شماره سریال درج شده در کارت گارانتی با شماره سریال پشت دستگاه منطبق باشد .

شما می توانید شماره سریال دستگاه خود را از طریق سایت و یا ارسال SMS به شماره 3000751800 چک نمایید و از تحت گارانتی بودند دستگاه و معتبر بودن آیفون تصویری با آن شماره سریال اطمینان حاصل فرمائید .

 

ضمنا بعضی از محصولات کوماکس یا نمونه چینی ندارند و یا در ظاهر با نمونه چینی تفاوت دارند . برای مطمئن شدن از اصل بودن دستگاه حتما استعلام شماره سریال  خود را از طریقsms  بگیرید .

بعضی از محصولات از چرخه تولید کوماکس خارج شده و نمونه های چینی آن در بازار معامله می شود . از خرید آن ها خودداری نمایید .

 مانند :

برخی هم در ظاهر با نمونه های چینی تفاوت دارند :

 

شما می توانید تنها با یک تماس  کاتالوگ و پیش فاکتور خود را به صورت رایگان در محل دریافت نمایید  . (فقط تهران)

ارسال کاتالوگ و پیش فاکتور از طریق فکس و ایمیل امکان پذیر می باشد .

در صورت تمایل نمونه دستگاه برای مقایسه ارسال می گردد .

بازدید و بررسی سیم کشی به صورت رایگان توسط کارشناس شرکت انجام می گیرد .

نمونه قرارداد برای بررسی و اطمینان خاطر شما ارسال می گردد  .

تمام تعهدات شرکت طی مدت گارانتی و خدمات پس از فروش در قرارداد قید شده است .

بازگرداندن کل مبلغ قرارداد در صورت کره ای نبودن تجهیزات تا یک ماه پس از نصب و راه اندازی .