...
امروز چهارشنبه 12 بهمن 1401
10 / 10
از 1 کاربر

سیستم های آیفون تصویری کوماکس کره

آیفونهای تصویری کوماکس به دو صورت نامبرینگ یا کدینگ ( MODUM یا GATE VIEW ) می باشد که سیستم نامبرینگ آن دارای 25 مدل آیفون تصویری می باشد و آیفون تصویری کدینگ مانیتورهای خاص خود را دارد .

در آیفون های تصویری نامبرینگ ( یعنی به ازای هر واحد یک شاسی بر روی پنل موجود است ) ، سوئیچر ها نقش عمده ای ایفا می کند که به صورت متمرکز در پشت پنل یا به صورت تکی در پشت مانیتور ها قرار می گیرند .

آیفون تصویری کدینگ ( MODUM )
نصب آن شبیه به سیستم نامبرینگ است ولی در این سیستم بجای سوئیچر از توزیع کننده های ( CMD-404FU , CMD-404CFU ) استفاده می شود که به ازای هر 4 واحد نیاز به یک توزیع کننده می باشد و بوسیله دیپ سوئیچ ، شماره واحدها تعریف می شود و پنل های کدینگ آن قابلیت باز کردن درب توسط پسورد شخصی و کارت RF را نیز دارد . از دیگر قابلیت های کارآمد آن ارتباط واحدها با نگهبانی یا لابی من و سرایداری به صورت جداگانه می باشد . سیستم کدینگ ( MODUM ) قابلیت اتصال به هشت دوربین مدار بسته را دارد و مانیتورینگ آن توسط آیفون تصویری می باشد . یکی دیگر از قابلیت های مهم آن انتقال تصویر از طریق اینترنت ( هم آیفون تصویری هم دوربین مدار بسته متصل به آن ) می باشد که از راه دور می توان با موبایل هم دوربین های مدار بسته را مشاهده نمود و هم ارتباط با پنل دربازکن و مراجعه کننده برقرار کرد .

نکته :
در سیستم کدینگ آیفون تصویری ( MODUM ) می توان از مانیتورهای نامبرینگ نیز استفاده نمود به شرطی که نیاز به ارتباط با لابی من یا نگهبانی نباشد.

آیفون های تصویری کدینگ ( GATE VIEW )
از لحاظ ساختاری و ظاهری شباهت هایی به آیفون تصویری کدینگ سیستم MODUM دارد و تفاوت های آنها در بخشی از قسمت های فنی و نصب می باشد ، در سیستم GATE VIEW تنظیم کردن شماره واحدها از طریق پنل انجام می شود و توزیع کننده های آن VD-103 و CCU-4GF می باشد و این سیستم قابلیت برقراری ارتباط واحدها با نگهبانی ( لابی من ) و برعکس را دارا می باشد ، در این سیستم فقط از مانیتور های خاص خود سیستم می توان استفاده نموده مانند CAV-70GA , CAV-35GN , CAV-70PG