...
امروز پنجشنبه 1 فروردين 1398
10 / 10
از 1 کاربر

چشمی دیجیتال EXITEC

چشمی دیجیتال EXITEC در اوایل سال 2015 وارد ایران شد و به سرعت با فروش قابل ملاحظه ای رو به رو شد  .

چشمی دیجیتال EXITEC 

یکی از دلایل پیشرفت این محصول کارایی منحصر به فرد آن است این چشمی دیجیتال دارای صفحه نمایش 4.3 اینچ رنگی همراه با لنز CCD است که شما می توانید تصویر مراجعه کننده را به آسانی  مشاهده نموده و قدرت تشخیص خود را ارتقاء دهید . 

 چشمی دیجیتال EXITEC

دارای سنسور حرکتی می باشد و به محض اینکه افراد از جلوی آن عبور کرده آن را تشخیص داده به صورت خودکار روشن می شود و عکس برداری می نماید .دکمه ی زنگی که بر روی این دستگاه قرار دارد به شما این امکان را می دهد تا در صورت قطعی برق و یا دیگر مسائلی که در ساختمان پیش می آید از این دکمه استفاده نمایید و زنگ واحد را به صدا در آورید این چشمی دیجیتال توسط 4 باتری قلمی تغذیه می شود و شما می توانید به آسانی و در هر زمان از آن استفاده نمایید .

 
 

 چشمی دیجیتال EXITEC

این چشمی دیجیتال دارای لنز دید در شب و مادون قرمز می باشد که همین امر سبب شده تا با استفاده از این چشمی دیجیتال تصویری با کیفیت مطلوب در تاریکی داشته باشید و افراد را در تاریکی نیز شناسایی نمایید . این ویژگی چشمی دیجیتال مورد رضایت مشتریان واقع گردیده و با استفاده از این چشمی دیجیتال افراد سود جو را شناسایی نمودند .

 چشمی دیجیتال EXITEC

با استفاده از این چشمی دیجیتال شما می توانید عکس ها و فیلم هایی که این توسط این چشمی دیجیتال گرفته شده و همراه با نمایش تاریخ و ساعت می باشد را خیره نموده و به راحتی تصاویر را به دیگر محصولات دیجیتال متصل نموده و از آن خروجی بگیرید . میکرو اس دی این دستگاه که روی خود دستگاه قرار دارد 2 گیگابایت است و شما می توانید این مقدار را در صورت نیاز ارتقاء دهید .