...
امروز چهارشنبه 4 ارديبهشت 1398
10 / 10
از 1 کاربر

تفاوت آیفون تصویری کره و چین

درست است که کشور چین هر محصولی را که باب طبع مشتریان قرار بگیرد و از فروش بالایی برخوردار باشد به سرعت نمونه ی آن را با کیفیت پایین تر و ارزان تر تولید می نماید و در واقع یک کپی کار حرفه ای است . و ممکن است از نظر ظاهری هیچ تفاوتی را احساس ننمایید اما در اصل از نظر کیفیت اینگونه نیست و هیچ محصولی اصل آن نمی شود . 

اگر قیمتی در بازار ارزان باشد و یا از برند معتبری برخوردار باشد دلیل نیست که آن کالا با کیفیت و نمونه ی اصل باشد و بقیه ی فروشگاه ها در بازار کالای خود را به قیمت گزاف ارائه  می نمایند . 

خیلی از افراد پس از اینکه با شرکت تماس می گیرند و درخواست خدمات  و خرید می نمایند این گونه بیان می نمایند که فلان فروشگاه در فلان خیابان همین آیفون تصویری را با قیمت ارزان تر می فروشد و یا برای خدمات اصرار دارند که چون مارک دستگاه کره بوده حتما دستگاه آنها نیز کره ای است و باید خدمات دهی به آنان انجام شود . اما در واقع اینگونه نیست برخی از فروشندگان سودجو که اقدام به فروش آیفون تصویری چینی می نمایند صرفا جهت فروش دستگاه اقدام کرده و هیچ نوع خدمات پس از فروشی ارائه نمی دهند .با این وجود توصیه می شود که آیفون تصویری کره ای را به خاطر مقدار اندک هزینه بیشتر به آیفون تصویری چینی ترجیح ندهید .