...
امروز سه شنبه 8 فروردين 1402
10 / 10
از 1 کاربر

آیفون تصویری COMMAX یا CAMAX

اولین سوالی که این روزها خریداران آیفون تصویری کوماکس از ما می پرسند این است که چرا قیمت شما از نمایندگی های دیگر کوماکس و یا مغازه های لاله زار بالاتر است ؟ 
در جواب باید بگویم که آیفون تصویری های کوماکس کره اصل و تحت گارانتی بازرگانی ایران کوماکس دارای قیمت ثابت در سراسر ایران می باشد و همه مصرف کنندگان و خریداران محترم می توانند در هر نقطه ار ایران عزیز خرید خود را با خیال راحت انجام بدهند ، سایت کوماس سنتر که اولین فروشگاه آنلاین در زمینه فروش آیفون تصویری در ایران میباشد و دارای نماد اعتماد الکترونیک است برای مقایسه قیمت ها بهترین مرجع است . تمامی محصولات کوماکس که تحت گارانتی بازرگانی ایران کوماکس می باشد داخل سایت با قیمت محصول معرفی شده است . 
برخی از فروشندگان آیفون تصویری برند CAMAX یا کامکث را که یک برند تازه تاسیس میباشد و فقط از نظر ظاهری با آیفون تصویری های کوماکس COMMAX کره شباهت دارد را به عنوان دستگاه اصل کره به خریداران معرفی می کنند و از این شباهت سواستفاده کرده و کالاهای غیر اصل را به خریداران قیمت داده و میفروشند . در زیر نمونه هایی از دستگاه های کامکث و کوماکس را که از نظر ظاهری به هم شباهت دارند را معرفی می نماییم .

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین فروش ما صحبت کنید .