...
امروز جمعه 31 فروردين 1403
10 / 10
از 1 کاربر

آیفون تصویری کوماکس چینی

متاسفانه در بازار فروش آیفون تصویری ، دربازکن هایی با نام کوماکس COMMAX به فروش می رود که ساخت چین و از کیفیت بسیار پایینی برخورداز هستند . این محصولات دارای لییل MADE IN KOREA بوده و بر روی بسته بندی نیز نام COMMAX قید شده است . برخی از این مدل آیفون تصویری ها نمونه کره نداشته و صرفا فقط از نام کوماکس کره استفاده می کنند و برخی دیگر نیز از نظر ظاهری شبیه به محصولات کوماکس کره بوده و حتی نام مدل هم یکی هست !! 

در زیر به بررسی و معرفی نمونه هایی از این دستگاه های چینی می پردازیم .

دربازکن تصویری سیاه سفید DPV-4PN

این مدل دربازکن از سری محصولات سیاه سفید کوماکس می باشد که نزدیک به چهار سال است که خط تولید آن متوقف شده است و هیچ نمونه کره ای در بازار از این مدل وجود ندارد . DPV-4PN دارای نمونه چینی در بازار می باشد و از کیفیت بسیار پایینی برخوردار است .

 

آیفون تصویری CDV-4PNC یا DPV-4PNC 

این دربازکن تصویری کاملا چینی بوده و حتی نمونه کره ای ندارد و از نظر ظاهر شبیه به آیفون تصویری DPV-4PN میباشد ولی با نمایشگر رنگی ! 
این محصول با این سبک طراحی را حتی در برند های مختلف مانند سوزوکی ، آلدو ، تابا و سیماران خواهید دید .

آیفون تصویری چینی کوماکس مدل CDV-70TM

این دربازکن تصویری نیز در بازار فروش آیفون تصویری به نام کوماکس کره به فروش می رسد و دارای گارانتی و ضمانتنامه معتبری نمیباشد . این محصول بی کیفیت نیز بر روی بدنه خود نام تجاری کوماکس را دارد و همچنین لیبل MADE IN KOREA بر روی بسته بندی دستگاه و پشت دستگاه چسبانده شده است .

پنل دربازکن کوماکس چینی

این دربازکن تصویری نیز از نظر ظاهری شبیه به پنل تصویری کوماکس کره مدل DRC-4CGN2 میباشد و از کیفیت تصویر و صدای فوق العاده پایینی برخوردار است . وارد کنندگان این محصولات از نام تجاری کوماکس سواستفاده کرده و کالاهای بی کیفیت خود را به عنوان اصل کره میفروشند .

 

لطفا در هنگام خرید دقت فرمائید و آیفون تصویری کوماکس خود را تنها با گارانتی ایران کوماکس تهیه فرمائید