...
امروز یکشنبه 3 تير 1403
10 / 10
از 1 کاربر

کوماکس های تقلبی که نمونه کره ای ندارند

برخی از آیفون تصویری های ساخت چین که در بازار به نام کوماکس کره به فروش می رسد حتی نمونه ی کره ای هم ندارد . در صورت مشاهده این محصولات بدانید بدون شک چینی و غیر اصل میباشد و از خرید این این محصولات بی کیفیت خودداری فرمائید .

آیفون تصویری که در مدل های CDV-4PNC , DPV-4PNC با نام کوماکس کره معرفی و به فروش می رسانند ساخت کشور چین و دارای کیفیت بسیار پایین و خدمات و گارانتی غیر معتبر و غیر مطمئن می باشد . این کالا هیچ نمونه ی کره ای ندارند و اگر این محصول را جایی دیدید بدون شک بدانید که متفرقه و ساخت چین میباشد .
آیفون تصویری CDV-70 , CDV-50 , CDV-70M 
این محصولات نیز مشابه کره ای ندارد و از کیفیت بسیار نامطلوبی برخورداز هستند و به دلیل نبودن قطعات و خدمات پس از فروش این کالا ، بعد از خرابی سیستم مجبور به تعویض آن هستید و هزینه های شما سوخت میشود . لطفا در هنگام خرید دقت فرمائید و هر کجا این دستگاه ها را مشاهده کردید بدانید که بدون شک چینی و بی کیفیت است .
  پنل های تصویری شبیه به عکس روبرو دارای ظاهری شبیه به پنل های تصویری کوماکس کره سری DRC-NUC میباشد با این تفاوت که در پنل های UC کوماکس کره در هر ردیف یک شاسی زنگ وجود دارد و در نمونه های غیر اصل و متفرقه در هر ردیف دو شاسی زنگ وجود دارد . هر کجا که این مدل از پنل های تصویری با طراحی روبرو دیدید و در هر ردیف دو شاسی زنگ داشت بدانید و مطمئن باشید که محصول غیر اصل و ساخت چین می باشد .

 در خرید خود دقت و محصولات کوماکس کره را تنها از مراکز مچاز و تنها با گارانتی 40 ماهه ی ایران کوماکس تهیه فرمائید .