...
امروز جمعه 17 آذر 1402
10 / 10
از 1 کاربر

کوماکس های اصلی که نمونه تقلبی دارند!

متاسفانه بازار فروش دربازکن های تصویری پر شده از کالاهای بی کیفیت و چینی که از نام برندهای معتبر سواستفاده می کنند . این افراد نه تنها از نام و طراحی شرکت های معتبری چون کوماکس کره که یک برند جهانی میباشد و در بازار ایران هم طرفدار های بسیاری دارد سواستفاده می کنند بلکه از اعتماد و ناآگاهی خریداران و مشتری های خود هم سواستفاده می کنند و دستگاه های متفرقه و بی کیفیت خود را به نام اصل با قیمت های بسیار بالا به فروش می رسانند . 
در این بخش به معرفی چند نمونه از ایفون تصویری های کوماکس کره می پردازیم که در بازار ایفون تصویری ایران نیز نمونه های چینی آن وارد شده است و تحت نام کوماکس با لیبل ساخت کره به فروش می رسد ، می پردازیم .

آیفون تصویری کوماکس کره مدل CDV-72BE که ساخت کشور کره جنوبی و دارای 40 ماه گارانتی اصلی ایران کوماکس میباشد و دارای نمایشگر 7 اینچ رنگی با قابلیت ذخیره سازی عکس و فیلم مراجعین می باشد . این محصول در بازار فروش آیفون تصویری ایران دارای نمونه تقلبی میباشد و تحت نام کوماکس و برچسب ساخت کره به فروش میرسد . لطفا در خرید خود دقت کرده و کالا را تنها از مراکز مجاز و با گارانتی اصلی ایران کوماکس تهیه فرمائید .
 

 آیفون تصویری کوماکس کره مدل CDV-35A

این محصول دارای نمایشگر 3.5 اینچ ال ای دی با کیفیت تصویر فوق العاده بالا و دکمه های لمسی و دو ورودی تصویر میباشد . آیفون تصویری کوماکس CDV-35A دارای 40 ماه گارانتی اصلی شرکت ایران کوماکس میباشد و جزو پرفروش ترین محصولات این شرکت میباشد و به شما اطلاع می دهیم که این محصول هم متاسفانه دارای نمونه تقلبی در بازار فروش آیفون تصویری میباشد . 

 آیفون تصویری کوماکس

 ایفون تصویری کوماکس CDV-43N

این محصول نیز ساخت کره و دارای نمایشگر 4.3 اینچ ال ای دی با کیفیت بسیار بالا میباشد . این محصول از نظر طراحی زیبا و دارای کاربری آسانی میباشد . متاسفانه این محصول نیز به تعداد زیادی نمونه ای تقلبی آن وارد بازار شده است و به نام کره اصل به فروش می رسد . لازم به ذکر است که این آیفون تصویری دیگر توسط کمپانی کوماکس در ایران وارد نمیشود و هر کجا این مدل را دیدید بدون شک بدانید که متفرقه و ساخت چین میباشد .

 پنل تصویری کوماکس کره

پنل های دربازکن کوماکس کره از سری DRC-NAC2

این سری پنل های دربازکن که دارای شاشی زنگ در هر ردیف دو تایی میباشد و لنز آن رنگی دید شب بوده ساخت کره و دارای 40 ماه گارانتی ایران کوماکس میباشد . 
این محصول نیز دارای نمونه های چینی و متفرقه میباشد . در صورت خرید این محصول حتما کارت گارانتی و شماره سریال آن را چک کنید . کالا باید تحت گارانتی 40 ماهه ی ایران کوماکس باشد .

 پنل تصویری کوماکس کره

 پنل تصویری کوماکس از سری DRC-NUC

این محصول به محض ورود به بازار ایران به دلیل طراحی خاص و منحصر به فردش بسیار طرفدار پیدا کرد و حتی در برند های ایرانی و چینی موجود در بازار هم دقت کنید متوجه میشوید که از طراحی این سری دربازکن های UC کپی برداری کرده اند و اما نمونه ای چینی و تقلبی که در بازار به اسم کوماکس کره به فروش میرسد ! لطفا در هنگام خرید دقت کنید و کوماکس را تنها با گارانتی ایران کوماکس تهیه فرمائید .

 

در هنگام خرید این محصولات به کارتن و بسته بندی دستگاه دقت فرمائید که دارای برچسب و هولوگرام ایران کوماکس باشد و شماره سریال درج شده را به سامانه پیامک 3000751800 ارسال کرده و استعلام دستگاه را قبل از خرید بگیرید . داخل کارتن دستگاه نیز کارت گارانتی ایران کوماکس بایستی باشد که شماره سریال درج شده بر روی کارت گارانتی باید با شماره سریال بر روی کارتن یکسان باشد . کوماکس خود را از مراکز مجاز و تنها با گارانتی ایران کوماکس تهیه فرمائید .