محبوب کنید
...
امروز یکشنبه 10 ارديبهشت 1396
آیفون تصویری کوماکس
آیفون تصویری کوماکس
فروش آیفون تصویری
فروش آیفون تصویری

مقایسه محصولات

محصولی انتخاب نشده است

سبد خرید

محصولی انتخاب نشده است
8 / 10
از 8 کاربر

سیماران HS-71M

قیمت : 2,590,000 ریال تخفیف : 0 ریال
وضعیت :موجود

آیفون تصویری سیماران مدل HS-71 محصولی از شرکت سیماران و جزو اولین سری تولیدات مانیتور 7 اینچ این شرکت میباشد . آیفون تصویری HS-71 در سه مدل بدون خافظه ، با حافظه داخلی و باحافظه میکرو اس دی خور تولید شده و در بازار فروش آیفون تصویری عرضه می گردد . 
آیفون تصویری HS-71 باحافظه داخلی قابلیت ضبط و ذخیره سازی 200 عکس را داراست و فقط داخل خود دستگاه و در نمایشگر آیفون تصویری قابل مشاهده میباشد و شما نمیتوانید از آن ها خروجی بگیرید و نام آن HS-71M200 میباشد .
آیفون تصویری HS-71 میکرو اس دی دار همراه خود یک حافظه 2 گیگابایتی دارد و می توانید آن را تا 16 گیگابایت افزایش دهید و می توانید از مراجعین شما عکس و فیلم تهیه کند و شما میتوانید به راحتی از اطلاعات آن خروجی بگیرید و نام کامل این مدل HS-71M میباشد .
و اما HS-71 بدون حافظه که فقط یک دربازکن تصویری ساده با نمایشگر 7 اینچ رنگی میباشد .
آیفون تصویری های سری HS-71 فقط دارای یک ورودی تصویر میباشد و یک پنل دربازکن را پشتیبانی می کند همچنین شما نمیتوانید به صورت مستقیم به این آیفون تصویری دوربین مداربسته نصب کنید . برای این امز بایستی در این سیستم از سوئیچر های دو طرف هوشمند استفاده کنید که خود شرکت سیماران دو نوع سوئیچر را عرضه نموده و میتوانید از این دو نوع سوئیچر در مدل های 726 و 727 بهرمند شوید .
 آیفون تصویری HS-71 از نظر طراحی الگو برداری شده از آیفون تصویری های 7 اینچ سری CDV-71BE و CDV-72BE و CDV-71BQ کوماکس کره میباشد . 

تمامی محصولات سیماران دارای 30 ماه گارانتی میباشد .

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :