...
امروز چهارشنبه 2 اسفند 1402

مقایسه محصولات

محصولی انتخاب نشده است

سبد خرید

محصولی انتخاب نشده است

سیماران HS-71M

8 / 10
از 8 کاربر
قیمت : 0 ریال تخفیف : 0 ریال
وضعیت :موجود

آیفون تصویری سیماران مدل HS-71 محصولی از شرکت سیماران و جزو اولین سری تولیدات مانیتور 7 اینچ این شرکت میباشد . آیفون تصویری HS-71 در سه مدل بدون خافظه ، با حافظه داخلی و باحافظه میکرو اس دی خور تولید شده و در بازار فروش آیفون تصویری عرضه می گردد . 
آیفون تصویری HS-71 باحافظه داخلی قابلیت ضبط و ذخیره سازی 200 عکس را داراست و فقط داخل خود دستگاه و در نمایشگر آیفون تصویری قابل مشاهده میباشد و شما نمیتوانید از آن ها خروجی بگیرید و نام آن HS-71M200 میباشد .
آیفون تصویری HS-71 میکرو اس دی دار همراه خود یک حافظه 2 گیگابایتی دارد و می توانید آن را تا 16 گیگابایت افزایش دهید و می توانید از مراجعین شما عکس و فیلم تهیه کند و شما میتوانید به راحتی از اطلاعات آن خروجی بگیرید و نام کامل این مدل HS-71M میباشد .
و اما HS-71 بدون حافظه که فقط یک دربازکن تصویری ساده با نمایشگر 7 اینچ رنگی میباشد .
آیفون تصویری های سری HS-71 فقط دارای یک ورودی تصویر میباشد و یک پنل دربازکن را پشتیبانی می کند همچنین شما نمیتوانید به صورت مستقیم به این آیفون تصویری دوربین مداربسته نصب کنید . برای این امز بایستی در این سیستم از سوئیچر های دو طرف هوشمند استفاده کنید که خود شرکت سیماران دو نوع سوئیچر را عرضه نموده و میتوانید از این دو نوع سوئیچر در مدل های 726 و 727 بهرمند شوید .
 آیفون تصویری HS-71 از نظر طراحی الگو برداری شده از آیفون تصویری های 7 اینچ سری CDV-71BE و CDV-72BE و CDV-71BQ کوماکس کره میباشد . 

تمامی محصولات سیماران دارای 30 ماه گارانتی میباشد .

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :