...
امروز یکشنبه 3 تير 1403

مقایسه محصولات

محصولی انتخاب نشده است

سبد خرید

محصولی انتخاب نشده است

سیماران HS-40HF

10 / 10
از 1 کاربر
این محصول موجود نیست
قیمت : 0 ریال تخفیف : 0 ریال
وضعیت :ناموجود

آیفون تصویری سیماران مدل HS-40HF محصولی از شرکت سیماران و دارای 30 ماه گارانتی میباشد . شرکت سیماران از تولید کنندگان آیفون تصویری در ایران میباشد و به غیر از تولید دربازکن تصویری محصولاتی نظیر آنتن مرکزی ، دوربین مداربسته و درب اتوماتیک پارکینگ نیز تولید میکند .
آیفون تصویری HS-40HF دارای نمایشگر 4 اینچ رنگی و در دو سری حافظه دار و بدونه حافظه تولید شده است . از نظر ظاهری این دستگاه شبیه و کپی شده از روی طراحی آیفون تصویری مدل CDV-43Q کوماکس کره میباشد و تعریف و تمجیدات آن به شرکت کوماکس میرسد . 
سیماران HS-40HF دارای صفحه نمایش LCD و از تکنولوژی TFT در ان استفاده شده که باعث شفافیت و کیفیت هر چه بیشتر تصویری می شود صدایی رسا دارد و بدون گوشی میباشد که این ویژگی پاسخگویی را آسان میکند .
ضبط و ذخیره فیلم و عکس در مدل HS-40HF حافظه دار ، بر روی یک میکرو اس دی انجام میشود و شما میتوانید هم داخل نمایشگر آیفون تصویری اطلاعات را بررسی کنید هم میتوانید به راحتی از آن خروجی بگیرید .
آیفون تصویری HD-40HF سیماران قابلیت اتصال به دو دوربین را داراست برای مکان هایی که دارای دو ورودی هستند و یا مایل به استفاده از دوربین دوم در محوطه خاصی می باشند پاسخگو است .

در دمای منفی 10 تا 40 درجه سانتیگراد به خوبی کار می کند و وزن ان 600 گرم است .

ابعاد ان ارتفاع 140 میلیمتر و طول ان 235 میلیمتر و ضخامت ان 30 میلیمتر است .

نقاط ضعف این مانیتور :

عدم ارتباط داخلی و نگهبانی

نداشتن قابلیت باز کردن درب دیگر پارکینگ

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :