...
امروز شنبه 29 ارديبهشت 1403

مقایسه محصولات

محصولی انتخاب نشده است

سبد خرید

محصولی انتخاب نشده است

آیفون تصویری CMV-77K MODUM

10 / 10
از 1 کاربر
قیمت : 116,000,000 ریال تخفیف : 0 ریال
وضعیت :موجود

آیفون تصویری کوماکس کره مدل CMV-77K محصولی از شرکت کوماکس و مخصوص سیستم MODUM می باشد . آیفون تصویری های کوماکس سری MODUM قابلیت اتصال به پنل های نامبرینگ ، آنالوگ کوماکس را نیز داراست . در سیستم MODUN قابلیت انتقال تصویر مراجعین و هشت دوربین مدار بسته را بر روی موبایل امکان پذیر است .

  
  آیفون تصویری کوماکس CMV-77K دارای نمایشگر 7 اینچ رنگی ال ای دی می باشد . با استفاده از CMV-77K در سیستم MODUM شما میتوانید به صورت صوتی با نگهبانی و سرایدار ارتباط داخلی بر قرار کنید . این محصول ساخت کره و دارای دو سال گارانتی ایران کوماکس میباشد . طراحی ساده و درعین حال شیک در دو رنگ سفید و سرمه ای با دکمه های لمسی قابل عرضه میباشد . 

 


 

   
          منبع تغذیه

AC 110-240V, 50/60Hz

نوع سیستم   دربازکن تصویری رنگی کدینگ
دستگاه اضافه شونده  DP-4VHP 
طریقه نصب  روکار
نمایشگر  7 اینچ رنگی ال ای دی 
سیم کشی  Door camera: UTP Floor Distributor: UTP or 2 Wires 
ایعاد  311X168X32
مسافت  50m Φ0.65 - 28m Φ0.5
حرارت  0°c~60°c

 

   
    دیدن مراجعه کننده بر روی نمایشگر 7 اینچ رنگی ال ای دی و  مکالمه با مراجعه کننده 
     قابلیت برقراری ارتباط داخلی با نگهبانی و سرایدار
    آیفون تصویری کدینگ CMV-77K قابلیت اتصال به دو پنل دربازکن را داراست به عنوان مثال پنل لابی و پنل تک واحدی پشت درب واحد .
     قابلیت اتصال به هشت دوربین مداربسته در سیستم مودوم بر روی آیفون تصویری CMV-77K از دیگر ویژگی های این مانتیور و سیستم MODUM کوماکس میباشد .
    آیفون تصویری CMV-77K و دیگر مانتیور های سری MODUM همگی قابلیت اتصال به پنل کدینگ و پنل نامبرینگ را داراهست و شما میتوانید هم به صورت دیجیتال به وسیله پنل های کدینگ و هم به صورت آنالوگ به وسیله پنل های نامبرینگ از این آیفون تصویری ها استفاده کنید .

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :