...
امروز چهارشنبه 2 اسفند 1402

مقایسه محصولات

محصولی انتخاب نشده است

سبد خرید

محصولی انتخاب نشده است

پنل کدینگ CMP-4BCT/RF MODUM

10 / 10
از 1 کاربر
قیمت : 294,000,000 ریال تخفیف : 0 ریال
وضعیت :موجود

پنل تصویری کوماکس مدل CMP-4BCT/RF یک دربازکن تصویری رنگی کدینگ است که برای ساختمان هایی با تعداد طبقات بالا و برج های مسکونی و اداری طراحی شده است . دارای لنز مخفی و چراغ های ال ای دی جهت تامین نور مورد نیاز برای انتقال تصویر در تاریکی می باشد . دربازکن CMP-4BCT/RF دارای طراحی منحصر به فرد و بسیار شیک میباشد . دارای بدنه با آلیاژ آلومینیوم و صفحه کلیدهای شیشه ای لمسی میباشد .

پنل تصویری کوماکس CMP-4BCT/RF از سری تولیدات مودوم کوماکس می باشد . CMP-4BCT/RF کوماکس مانند دربازکن DRC-GUM قابلیت اتصال به آیفون تصویری های مودوم و آیفون تصویری های FINE VIEW را داراست . شما میتوانید از آیفون تصویری های آنالوگ کوماکس هم در سیستم کدینگ استفاده کنید . البته کارایی های سیستم مودوم تنها با استفاده از مانیتور های خود مودوم قابل اجرا است مانند نمایش هشت دوربین مداربسته بر روی نمایشگر آیفون تصویری و یا ارتباط با نگهبانی و سرایدار . |
از دیگر ویژگی های منحصر به فرد این سیستم قابلیت اتصال به یک دستگاه انتقال تصویر کوماکس مدل CGW-M2I است . با اتصال این دستگاه به سیستم آیفون تصویری MODUM شما میتوانید تصویر دوربین های مدار بسته نصب شده بر روی آیفون تصویری ها و دوربین پنل و تصویر مراجعین خود را بر روی موبایل مشاهده کنید . به ازای هر واحد می توان چهار تلفن همراه معرفی کرد .

     
  منبع تغذیه DC-12V-1A
نوع لنز C-MOS Pin-hole type
سیم کشی مانیتور: 8 سیم / نگهبانی: 4 سیم
درجه تنظیم ---
حرارت

-40(℃)~60(℃)

نوع نصب توکار
نمایشگر ---
ابعاد  130X315X38mm 
RF CARD 13.56Mhz optional

 


 

   
  پنل کدینگ CMP-4BCT/RF قابلیت باز کردن درب با رمز شخصی و کارت های RF را داراست
  قابلیت زنگ زدن و مکالمه با واحد مورد نظر
 

ارتباط داخلی واحد ها با نگهبانی و بالعکس 

گفتگوی مستقیم مراجعه کننده با نگهبانی

باز کردن درب توسط نگهبانی

 

ارتباط داخلی یک طرفه واحدها با سرایداری

باز کردن درب توسط نگهبانی

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :