محبوب کنید
...
امروز یکشنبه 10 ارديبهشت 1396
آیفون تصویری کوماکس
آیفون تصویری کوماکس
فروش آیفون تصویری
فروش آیفون تصویری

مقایسه محصولات

محصولی انتخاب نشده است

سبد خرید

محصولی انتخاب نشده است
10 / 10
از 1 کاربر

چشمی درب دیجیتال DB-43HD

قیمت : 3,600,000 ریال تخفیف : 0 ریال
وضعیت :موجود

با چشمی درب دیجیتال امنیت را به منزل خود بیاورد . این دستگاه توانایی ذخیره سازی عکس و فیلم مراجعین را به صورت اتوماتیک داراست . فیلم برداری یا عکس برداری به محض حرکت در راهرو با چشمی دیجیتال سنسور دار DB-43HD این امکان را به شما می دهد که تصویر اشخاصی که قصد مزاحمت دارند را ضبط و ذخیره کنید یا ممکن است شخصی قصد دستکاری قفل منزل را داشته باشد ! چشمی درب دیجیتال DB-43HD دارای نمایشگر 4.3 اینچ رنگی با کیفیت تصویر بالایی میباشد .

چشمی پشت درب DB-43HD دارای لنز دو مگاپیکسل می باشد همچنین مجهز به چراغ های ال ای دی است ک نور محیط را برای عکس برداری یا فیلم برداری تامین می کنند . از دیگر ویژگی های چشمی پشت درب دیجیتال DB-43HD مجهز بودن به سنسور حرکتی است که ذخیره سازی فیلم و عکس مراجعین را به محض حرکت امکان پذیر می سازد . 
   چشمی دیجیتال DB-43HD دارای دو باطری قابل شارژ و یک شارژر میباشد . همچین باطری ها به راحتی قابل تعویض هستند و نیازی به باز کردن چشمی از روی درب نیست .

چشمی درب دیجیتال DB-43HD در تاریکی هم به دلیل داشتن چراغ های ال ای دی به شما تصویر می دهد . البته نه تاریکی مطلق !

 

چشمی دیجیتال درب DB-43HD دارای لنز واید با زاویه 120 درجه میباشد . همانطور که در عکس مشاهده می کنید دارای چراغ های ال ای دی ، دکمه زنگ و سنسور حرکتی میباشد . همچنین کابل رابط بین چشمی درب و نمایشگر دارای کیفیت و دوام بالایی برخوردار است . 

نظرات کاربران
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :