محبوب کنید
...
امروز پنجشنبه 5 مرداد 1396

مقایسه محصولات

محصولی انتخاب نشده است

سبد خرید

محصولی انتخاب نشده است

آیفون تصویری بیسیم KDB300

6 / 10
از 1 کاربر
قیمت : 7,500,000 ریال تخفیف : 0 ریال
وضعیت :موجود

آیفون تصویری بیسیم KIVOS مدل KDB300 

یک دربازکن تصویری بیسیم با نمایشگر 3.5 اینچ رنگی دارای کیفیت تصویر عالی و قابلیت ذخیره سازی عکس و فیلم مراجعین میباشد . آیفون تصویری بیسیم KDB300 دارای یک پایه رومیزی و یک پایه شارژر است . آیفون تصویری های بیسیم بسیار مناسب برای نصب و استفاده در مراکز ، مطب ها ، آرایشگاه ها ... میباشد . پنل دربازکن این سیستم به صورت روکار نصب می شود و نیاز به کنده کاری ندارد به راحتی پشت درب واحد نصب شده و مانیتور بیسیم آن را که دارای پایه رومیری می باشد میتوانید بر روی میز منشی قرار داده ، تصویر شخص را ببینید ، ذخیره کنید ، مکالمه کنید و درب را باز کنید ! 

ویژگی های آیفون تصویری بیسیم KDB300

  1. دربازکن بیسیم KDB300 دارای قابلیت ذخیره سازی عکس و فیلم مراجعین میباشد . این محصول دارای کارت حافظه 4 گیگابایتی بود و ذخیره سازی بر روی این میکرو اس دی انجام می شود و هر زمان که بخواهید می توانید بوسیله کابل USB که همراه دستگاه میباشد از اطلاعات دستگاه خروجی بگیرید .
  2. آیفون تصویری بیسیم KDB300 دارای بدنه مقاوم بوده و در هز شرایط آب و هوایی می توان از آن استفاده کرد . KDB300 دارای بالاترین سطح حفاظتی دوربین بوده و در برابر خراشیدگی مقاومت بالایی دارد همچنین رنگ آن ثابت بوده و بعد از مدت زمان طولانی خاصیت و رنگ خود را از دست نمیدهد . این دربازکن تصویری در حین شیک و ظریف بودنش دارای قطعات سخت و با دوام می باشد .
  3. این آیفون تصویری بیسیم دارای نمایشگر 3.5 رنگی با کیفیت تصویر عالی ، شفاف و روشن می باشد . از ویژگی های این دستگاه قابلیت زوم دیجیتال تصویر تا 8 برابر میباشد همچنین 12 نوع زنگ در تنظیمات خود دارد . 
  4. پنل بیرونی KDB300 به صورت روکار نصب می شود ، دارای قاب بارانگیر و دزگیر میباشد . KDB300 دارای دوربین با کیفیت 300000 پیکسل و دید در شب بوده و ارتباط بیسیم با مانیتور را تا 300 متر فضای باز ساپورت می کند . 
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :