...
امروز شنبه 29 ارديبهشت 1403

مقایسه محصولات

محصولی انتخاب نشده است

سبد خرید

محصولی انتخاب نشده است

ایفون تصویری کوماکس CDV-70H

10 / 10
از 1 کاربر
قیمت : 82,550,000 ریال تخفیف : 0 ریال
وضعیت :موجود

آیفون تصویری کوماکس CDV-70H محصولی جدید از سری تولیدات آیفون تصویری اقتصادی میباشد . ایفون تصویری اقتصادی به سری تولیداتی از شرکت کوماکس اطلاق میشود که منحصرا برای برخی از بازار های فروش کوماکس در سراسر جهان تولید شده است که دارای قیمت های رقابتی دارند . شرکت کوماکس در راستای احترام به سلیقه و جلب رضایت تمامی مشتریان کوماکس ، تلاش خود را برای تولید سری های مختلف آیفون تصویری از اقتصادی تا لاکچری متوقف نکرده است و شما میتوانید با هر سلیقه و بودجه ای از محصولات باکیفیت کوماکس کره استفاده کنید . 
آیفون تصویری CDV-70H یک آیفون تصویری بدون دسته گوشی از تولیدات اقتصادی میباشد که دارای نمایشگر 7 اینچ رنگی با کیفیت بسیار بالا و صدایی رسا میباشد . آیفون تصویری cDV-70H در دو رنگ سفید و سرمه ای به بازار فروش آیفون تصویری عرضه شده که با توجه به میزان فروش و استقبال خریداران ، میتوان رنگ سفید آن جز رنگ های پرطرفدار این مدل دانست .
آیفون تصویری CDV-70H دارای یک ورودی تصویر جهت اتصال به پنل دربازکن مرکزی است همچنین قابلیت اتصال به آیفون تصویری دوم و یا گوشی صوتی DP-4VHP و برقراری یک ارتباط داخلی یک به یک بین هر دو دستگاه ، از ویژگی های آیفون تصویری CDV-70H است .
آیفون تصویری های شرکت کوماکس در بازار فروش آیفون تصویری ایران ، دارای نمونه های تقلبی و بی کیفیتی است که تحت نام و لوگوی کوماکس کره بعضا با قیمت های برایر و گاها بالاتر از نمونه های اصلی ، به فروش میرسد . لذا توصیه میشود که ایفون تصویری کوماکس خود را تنها نمایندگی کوماکس کره ،مرکز مجاز کوماکس ایران و با گارانتی ایران کوماکس تهیه فرمائید .

 

 

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :